Gevavi Leren Laars Rome GS90 S3 + KN

97,22 incl. BTW
80,35 excl. BTW

Beschrijving

Mooie Leren Laars, Upper gemaakt van bruin crazy horse leer en voorzien van PU/PU loopzool.Voorzien van een 100% waterdicht membraam.
S3 Composiet neus, kevlar tussenzool, grijze Pu/Pu-zool voor optimale demping en comfort, antistatisch.

Deze volledig lederen laars is onder alle omstandigheden 100% waterdicht. De composiet neus en kevlar tussenzool zorgen ervoor dat deze S3 gekwalificeerd is, dus inzetbaar voor alle werkzaamheden.
De laars is voorzien van verschillende extra's waardoor het loopcomfort nog verder geoptimaliseerd is. Hierbij mag u denken aan een verstevigde hak constructie en een verbeterde instap. De zool bestaat uit twee verschillende lagen polyurethaan, waarbij de eerste laag de schokdemping verzorgt en de tweede slijtvast is en als eerste bescherming biedt tegen penetratie door de zool van buitenaf. De SRC-zool heeft een hoge slipweerstand.
Er is voorzien in treklussen aan de bovenzijde van de schacht. Ook heeft de schacht slechts één zgn. spannaad aan de achterzijde. Hiermee behoren irritaties aan het scheenbeen tot het verleden en zijn de laarzen buigzaam en soepel.

Beschikbare maten:40-47
beveiligde zool: Kevlar
Loopzool: PU/PU
Slipweerstand: SRC
Beveiligde neus: Composiet
Upper: Leer
Veiligheid: S3
Overneus: Ja

alternatief / vervanger voor GX94 Lecce Werklaars S3 Bruin
Meer tonen

Specificaties

Meer tonen
Meer tonen
Elten Mason Pro Rubber Mid S3 7682102 Typ 2
Nikwax Fabric & Leather Spray 125ml
Nikwax Conditioner For Leather 125ml
Nikwax Waterproofing for Leather 100ml
Polyzakken Transparant 121835
Polyzakken Transparant 124446
Atlas Schoen SL 36 Laag S1
Elten Jonte Hoog 78691 S3 CI
Elten Hey Impra Active Polish 5055559
Elten Tommaso Mid 765501 S1P